novinky       o nás      ke stažení       kontakt
 
květináče
rostliny
substraty-zemina
hydroponie
hnojivo
kosmetika
doplňky
Tapety na plochu
Tapety na plochu
zdarma

 

 

KOKOS

substraty-kokosOrganický pěstební substrát z kokosových vláken nejvyšší kvality. K dostání i jako kokosová pěstební rohoĹž
 
Plagron kokosový substrát 50l      více info zde
 
Canna Cocos Profesional Plus 50l     více info zde

 Plagron kokosový substrát je 100 % přírodní a ekologické pěstební médium, které se vyrábí z těch nejkvalitnějších kokosových vláken na Srí Lance. Substrát je velmi vzdušný a dobře zadrĹžuje vodu. Poměr vody a vzduchu je cca 75 % : 25 %. UdrĹžuje stabilní pH 5,9 – 6,2. Plagron kokosový substrát je obohacený o trichodermu, která zvyšuje obranyschopnost rostliny a napomáhá rozvoji kořenové soustavy. Toto pěstební médium je recyklovatelné a ekologické. Kokosová vlákna se časem rozpadají. Substrát neobsahuje Ĺživiny, pouĹžijte podle potřeby vhodné hnojivo podle druhu a nárokĹŻ pěstovaných rostlin. Balení: 50 l.

 

Canna Cocos Professional Plus Pěstební substrát z kokosových vláken od renomované společnosti Canna. Kokosová vlákna jsou pečlivě vybírána a kontrolována a dováĹží se ze Srí Lanky. Tento substrát je tedy 100 % organický produkt bez přídavku chemických látek. Neobsahuje Ĺžádné patogenní látky ani semena klíčivých plevelĹŻ. Kokosová vlákna zaručují ideální poměr vzduchu a vlhkosti a jsou obohacena o trichodermu (přátelská houbička, která zvyšuje obranyschopnost rostliny a správný rĹŻst kořenového balu). RohoĹž lze pouĹžít několikrát a je 100 % nature friendly ,) Substrát se skládá ze 45 % celulózy a poměr vzduchu ku vodě je v poměru: 73 % : 27 %. Balení: 50 l.


vyhledat text

links

This is alternative content.

Počasí
© Audde 2009 & Flora Design
Powered by phpRS
Bez svolení není moľno texty dále roząiřovat